Home / çit / Beton Direkli Çit sistemleri

 

Beton direkli çitleri kullanım alanlarına göre bir çok alanda ve mekanda görmemiz mümkündür, özellikle arazi koşulları sınırları belirlemek ve güvenliği sağlamak için sıklıkla kullanılırlar. Beton direkli çitler sağlamlığını kanıtlamış ürünlerdir, özellikle ülkemizde açık arazi çevrelerinde kullanılırlar.

Beton Direkli çit çeşitleri

Düz direk çit uzunluğuna göre farklılık gösterecektir, aynı şekilde beton direkli çit içerisinde boyunlu direklerde mevcuttur, isteğinize göre boyunlu, boru direk yada payanda direk imalatı, satışı ve yapımını gerçekleştiriyoruz.

Beton direkli çit, teknik bilgi

Teknik bilgi vermek gerekirse, direk boyları genelde 200 cm ve üzerinde üretilir, direkler üzerinde galvaniz tel örgü yada pvc kaplı tel sistemleri kullanılabilir. Direk çit çapları genelde 48mm, 60 mm gibi değelerde değişiklik göstermektedir. Beton direkli çit modelleri ve ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Beton direkli çit resimlerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Çit sistemleri içerisinde geniş bir ürün çeşiti barındırır, panel çit ve çim çit gibi konularda yardım almak için diğer kategorilere göz atmayı unutmayın.

 
 

ÇAĞRI MERKEZİ

 

İsteğinize göre çit modelleri