Home / çelik / Çelik Çatı Uygulamaları

 

Çelik çatı yapımı, çelik çatı uygulamaları son yıllarda ülkemizde fazlasıyla tercih edilen bir yöntem, sağlamlığı, hızlı kurulumu ve diğer sistemlere göre uzun vadede  daha ucuz olması çelik çatı sistemlerinin tercih edilebilirliğini arttıran en önemli etkenlerden. Çelik çatı maliyeti ise uygulanacak projenin alanı, uygulamanın kendisi, kullanılacak malzemeler gibi etkenler ile değişiklik gösterecektir. 90’lı yılların sonundan beri sektörde faaliyet gösteren firmamız Efendi Çelik yapı, çelik uygulamalarında alanında uzman kadrosu ile isteklerinize profesyonel çözümler üretmekte.

Çelik Çatı yapımı avantajları

Çelik çatı yapımının avantajlarına değinmek gerekirse, bir çok çatı alternatfine oranla sağlam ve güvenilir bir yapıdır. Diğer sistemlere göre üzerinde söküm, montaj yada revizyon çalışmaları daha hızlı yapılır, bu da hem işçilik maliyetinden hemde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Diğer alternatif çatı sistemlerine oranla doğal afet, deprem, rüzgar yada benzeri aşındırıcı zorlayacı engellere karşı direnci fazlasıyla yüksektir, özgün mimari tasarımları uygulamak daha hızlıdır.

Çelik çatı modelleri


Tüm bu uygulamaların yanı sıra, Efendi Çelik yapı, diğer çelik revizyon yada imalat çalışmalarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir, çatı kaplama, ferforje sistemleri yada korkuluk gibi konularda da profesyonel çözümler üretmekteyiz.

 
 

ÇAĞRI MERKEZİ

 

İsteğinize göre çit modelleri