Home / çit / Halı Saha Yapımı ve Halı Saha imalatı

 


Halı saha yapımı, kentleşme sorunları ile birlikte insanların spor yapabilecekleri alanlarda yok olmakta, Spor sahası yada çok amaçlı halı saha gibi alanlarada özellikle büyük şehirlerde ciddi anlamda ihtiyaç duyulmakta, Efendi Çelik yapı olarak, profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm kategorilerde halı saha imalatı, spor sahası çalışmaları yapmaktayız.

Spor sahası ve Halı saha yapımı İstanbul

Öncelikle uygulama yapılacak alan incelemesi yapılır, sonrasında halı saha yapımı yada spor sahası yapımı için ilgili uygulamaya proje hazırlanır teklif ve diğer işlemlerden sonra da proje hayata geçirilir. Halı saha yapımın uzman olan ekibimiz ile, çok amaçlı spor sahaları imalatı ve yapım işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Halı saha, tenis kortu, basketbol sahası yada çok amaçlı sahalar yaptığımız çalışmalardan sadece bazıları.

Yapım işlemlerinde kullanılacak olan diğer tüm sistemleride İstanbul‘da faaliyet gösteren Efendi Çelik Yapı kendi bünyesinde karşılayabilmekte, örnekle seyirci yada ziyaretçiler için oluşturulacak olan alanların yapımı, çevre güvenliğini sağlayacak olan, panel çit, ferforje yada diğer korkuluk çalışmaları, seyirci ve diğer ortak etkinlik alanları için çelik konstrüksiyon yapılar, platformlar hepsi Efendi Çelik yapı bünyesinde başka bir firma ile bağlantıya geçmeden yada vakit kaybı yaşamadan yaptırabileceğiniz diğer uygulamalarımızdan birkaçı.

Halı saha yada spor sahası yapımında kullanılacak olan bazı malzemelerde yine aynı şekilde sizin isteklerinize göre şekillenebilir, örnekle dış sınır kısımlarında çit sistemleri uygulaması yapılırken, jiletli teller, örgü teller yada beton direkli çit gibi uygulamalar yapılarak daha güvenli bir ortam oluşturulabilir. Yada hem spora gelen kişiler hemde yanındaki diğer ziyaretçiler için oluşturulacak olan platformların renklendirmesi yada çim çit gibi konular tamamıyla sizin isteğinize göre şekillenebilir.

Spor sahaları ve Halı sahaları örnekleri

   

 

 
 

ÇAĞRI MERKEZİ

 

İsteğinize göre çit modelleri